O nás

Pomáháme firmám najít zaměstnance v zahraničí a cizincům a jejich rodinám začít žít a pracovat v České republice. Specializujeme se na relokaci pracovní síly z Ukrajiny.

Nejčastěji se na nás obrací firmy, které chtějí pomoci s vyhledáním zahraniční pracovní síly a využívají naše komplexní služby na klíč. Podle požadavků klientů provádíme nábor zaměstnanců v zemích Evropské unie i mimo ni a vyřizujeme veškerou agendu potřebnou k tomu, aby zaměstnanec co nejdříve přesídlit do České republiky a začal zde pracovat. Firmám, které už cizince zaměstnávají, poskytujeme vízové služby a poradenství.

Pracujeme také s jednotlivci, kterým pomáháme najít práci v České republice, vyřídit víza, pracovní povolení, nadstandardní bydlení, a všechny nezbytnosti. Oslovují nás i expati a cizinci, kteří v naší zemi už nějakou dobu pobývají a hledají podporu při řešení životních situací (například komunikace s úřady, doprovod k lékaři, zajištění školní docházky pro děti a podobně). Klientům se přizpůsobujeme a jejich požadavky řešíme s maximálním nasazením. Důraz klademe na dodržení legislativních postupů, morálních zásad a na spokojenost zákazníků.

Komunikujeme česky, anglicky a rusky. Pokud máte jakýkoli dotaz, obraťte se na nás. Mluvíte jiným jazykem? Napište také! Naši zkušení překladatelé si poradí s čímkoli.

Kontaktujte nás

Proč chtít zaměstnance z Ukrajiny?

Ukrajina je u nás často vnímána spíš negativně. Bývá spojována s nekvalifikovanou pracovní silou, či dokonce kriminalitou. Domníváme se, že je načase zbavit se podobných předsudků. Pracovní trh na Ukrajině se dynamicky vyvíjí a nabízí širokou škálu profesionálů ve všech oborech. Proč tedy zaměstnat Ukrajince?

  • Jsou loajální a flexibilní
  • Mají vysokou specializaci
  • Dokáží se rychle naučit česky
  • Délka kontraktu je až 2 roky
  • Nízká fluktuace
  • Čistý trestní rejstřík